Nabór do Szkoły Pionierów PFR

Szkoła Pionierów PFR to międzynarodowy program edukacyjny organizowany przez Polski Fundusz Rozwoju dla przyszłych polskich przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów. Dzięki 3-tygodniowym warsztatom prowadzonych we współpracy z partnerami w Warszawie oraz tygodniowemu szkoleniu zagranicznemu w Berlinie studenci mają szansę poszerzyć swoje kompetencje o:

• kluczowe umiejętności biznesowe;
  • technologiczny know-how w wybranych sektorach;
  • zdolność do innowacyjnego i społecznego myślenia;
  • możliwość budowy międzynarodowych sieci współpracy.

Warsztaty odbywające się w Warszawie zostaną poprowadzone przez partnerów merytorycznych programu – duże firmy technologiczne, start-upy z odnotowanymi sukcesami, ekspertów innowacyjnych sektorów – w oparciu o model zajęć wzorowany na najnowocześniejszych metodach edukacyjnych.

UWAGA: Osoby zakwalifikowane do programu bedą zobowiązane do uiszczenia opłaty administracyjnej w wysokości 500 PLN brutto!

Więcej informacji: https://www.startup.pfr.pl/pl/szkola-pionierow/