4. edycja programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland

Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej informuje, iż rozpoczęła się rekrutacja do 4. edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland. Program realizowany jest w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych, Massachusetts Institute of Technology. Celem projektu jest pomoc startupom, które rozwijają unikatowe technologie, w przyspieszeniu procesu komercjalizacji proponowanych rozwiązań.

Zespoły mogą składać dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem strony internetowej www.mitefpoland.org do 28 lutego 2018 roku.

Udział w akceleracji MIT Enterprise Forum Poland jest dla startupów nie tylko ogromną szansą na dopracowanie własnych modeli biznesowych czy udoskonalenie technologii, ale również okazją do międzynarodowego networkingu i zdobycia wartościowej wiedzy przydatnej w dalszym rozwoju działalności.