Anonimowy czat wsparcia studenckiego/ Anonymus student-support chat

Anonimowy czat wsparcia studenckiego - co to?
Bezpieczna, nieoceniająca, poufna i ANONIMOWA przestrzeń do rozmowy ze studentem_ką WUM-wolontariuszką_em o wszelkich sprawach, którymi chcesz się podzielić.
Praca wolontariuszy jest nadzorowana przez dr Magdalenę Łazarewicz prowadzącą UCS i PSYCHE.
O czym rozmawiać?
O wszystkim o czym tylko chcesz! Nie ma zbyt mało ważnych i błahych kwestii.
Jak to działa?
Napisz do nas wiadomość przez czat dostępny na stronie www. W ciągu kilku dni wolontariusze odezwą się i umówią się na dogodny dla wszystkich termin.

Anonymus student-support chat - what is it?
A safe, non-judgmental, confidential and anonymus space to talk with a WUM students volunteers about any issues you want to share.
Volunteers are carefully selected by dr Magdalena Łazarewicz, the head of UCS and PSYCHE supervisor
What we can talk about?
About anything you want to talk about! There are no unimportant or trivial issues.
How does it work?
You can write through PSYCHE website. The volunteers can arrange a specific time for you. Just write via the chat and they wiII work something out.