Studenci - dzielcie się z nami informacjami!

Drodzy Studenci!
Stanowicie ważną część naszej społeczności akademickiej, dlatego chcemy Wam zaprosić do dzielenia się z nami informacjami na temat aktualnych wydarzeń związanych z Waszą studencką działalnością! Prosimy o przesyłanie informacji na temat Waszych naukowych sukcesów (np. wyróżnień/ nagród w konkursach krajowych bądź międzynarodowych), przełomowych badań prowadzonych przez Was lub przez koła naukowe, w których działacie, aktywności społecznej lub edukacyjnej świadczonej na rzecz mieszkańców miasta/ kraju/ społeczności lokalnej. Chcielibyśmy dzielić się tym wszystkim zarówno wewnątrz uczelni, jak i na jej zewnątrz, publikując na stronie internetowej www.wum.edu.pl oraz w miarę możliwości w oficjalnych kanałach społecznościowych WUM: Facebook, LinkedIn, Instagram oraz YouTube.
Jeśli jest coś, czym chcielibyście się podzielić, piszcie: biip@wum.edu.pl

Pozdrawiamy,
Biuro Informacji i Promocji WUM