Bezpłatne warsztaty z lekarzem psychiatrą i lekarzem medycyny paliatywnej

W ramach projektu „Rozwój kompetencji miękkich i interpersonalnych u studentów kierunków medycznych” w semestrze zimowym 2019/2020 zapraszamy na zajęcia dotyczące klinicznych aspektów medycznych w praktyce, prowadzone przez profesjonalnych specjalistów klinicznych - lekarza psychiatrę i psychoterapeutę oraz anestezjologa - specjalistę medycyny paliatywnej oraz wizyty studyjne w placówkach medycznych.

Zajęcia skierowane są do studentów:

5 i 6 rok jednolite studia: Lekarski
4 i 5 rok jednolite studia magisterskie: Fizjoterapia
2 i 3 rok studia licencjackie: Pielęgniarstwo, Położnictwo, elektroradiologia, logopedia, dietetyka, zdrowie publiczne, audiofonologia, ratownictwo medyczne
1 i 2 rok studia magisterskie: pielęgniarstwo, położnictwo, elektroradiologia, położnictwo, logopedia dietetyka, zdrowie publiczne, fizjoterapia

Zajęcia są bezpłatne dla studentów. Za udział w zajęciach studenci otrzymują certyfikaty uczestnictwa. Projekt realizowany jest pod patronatem Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia - prof. Barbary Górnickiej.

Szczegóły na stronie: komunikacja.wum.edu.pl