Nabór doktorantów oraz kadry akademickiej do projektu "Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej w ramach Programu PROM w roku akademickim 2019/2020"

Warszawski Uniwersytet Medyczny ogłasza nabór doktorantów oraz kadry akademickiej do projektu: Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej w ramach Programu PROM w roku akademickim 2019/2020

Zapraszamy doktorantów oraz kadrę akademicką, którzy w dniach 29.03.2019 r. - 08.04.2019 r. złożyli ankiety zapotrzebowania na krótkie formy kształcenia w ramach programu PROM, do potwierdzenia swojego udziału w projekcie.

W ramach projektu można uzyskać finansowanie kosztów związanych z uczestnictwem doktorantów i kadry akademickiej w krótkich formach kształcenia (trwających od 5 do 30 dni) o charakterze międzynarodowym, związanych z tematyką doktoratu lub prowadzoną pracą dydaktyczną i naukową, tj. m.in:
- aktywny udział w konferencji zagranicznej (w tym np. udział w sesji posterowej i flash talk),
- pozyskanie materiałów do pracy doktorskiej / pracy naukowej,
- udział w krótkich formach kształcenia tj. kursach, szkoleniach, warsztatach, stażach zawodowych, wizytach studyjnych,
- udział w szkole letniej/szkole zimowej.
- udział w przygotowaniu międzynarodowego wniosku grantowego.

Wymagania:

• Status osoby jako doktoranta,
  • Status osoby jako kadry akademickiej,
    • Zgodność zaplanowanych działań z zakresem pracy doktorskiej czy badań naukowych prowadzonych w ramach przewodu doktorskiego,
    • W przypadku kadry akademickiej zgodność wybranych aktywności z zakresem pracy naukowej.

Procedura kwalifikacyjna:

1. Nabór trwa od dnia 07.10.2019 r do dnia 21.10.2019 r.
  2. Zgłaszający jest zobowiązany przesłać podpisany wniosek rekrutacyjny oraz deklarację uczestnictwa na adres: awn@wum.edu.pl lub złożyć osobiście w Dziale Wsparcia Projektów (pokój 105 CBI) w terminie do 21.10.2019 r.
  3. Lista uczestników zostanie udostępniona 8.11.2018 roku w Dziale Wsparcia Projektów.
  4. Kandydaci zakwalifikowani do Projektu zobowiązani będą zawrzeć z Uczelnią umowę uczestnictwa w Projekcie.
  5. Dokumentacja zgłoszeniowa do pobrania na stronie www.wum.edu.pl i www.pnitt.wum.edu.pl

Regulamin Rekrutacji do projektu PROM w roku akademickim 2019/2020

Wniosek rekrutacyjny do projektu PROM

Deklaracja uczestnictwa w projekcie PROM