Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Europejska Fundacja Rozwoju Medycyny i Edukacji EUROMED poszukuje wykładowców którzy mogliby przygotować materiały i poprowadzić zajęcia podczas kursu dla lekarzy z Ukrainy, przygotowującego do nostryfikacji dyplomu w Polsce.

Będą to dwa kursy przygotowujące do egzaminów na Uniwersytetach Medycznych w Białymstoku i w Bydgoszczy. Forma egzaminów zbliżona do Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Terminy kursów:
I: 10.06.-05.07.2019 r.
II: 29.07.-23.08.2019 r.

Oferta w pliku pdf - 83,6 KB

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci poszukuje do pracy w domowym hospicjum dla dzieci - lekarzy następujących specjalizacji:

pediatria, anestezjologia, neurologia dziecięca lub na ostatnim roku rezydentury przed egzaminem specjalizacyjnym z wymienionych dziedzin

Wymagania:
wiek 30-40 lat,
prawo jazdy,
znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia – poczta@hospicjum.waw.pl

Więcej informacji na stronie: http://www.hospicjum.waw.pl/aktualnosci/poszukiwani-lekarze

Wojewódzki Szpitala Zespolony im. L. Rydgiera w Toruniu zatrudni lekarza ze specjalizacją w zakresie chorób zakaźnych, lekarza chcącego specjalizować się w zakresie chorób zakaźnych lub lekarza w trakcie tej specjalizacji w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta w pliku pdf 128 KB

Wojewódzki Samorządowy Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Eugeniusza Wilczkowskiego zatrudni lekarzy psychiatrów.

Oferta w pliku pdf 70,2 KB

Rehabilitation Clinic in Brandy's nad Orlici (Czechy) poszukuje fizjoterapeuty i terapeuty zajeciowego.

Oferta w pliku pdf 181 KB

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o. o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- ginekologii i położnictwa
- chorób wewnętrznych
- chirurgii ogólnej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

Oferta w pliku pdf 70,2 KB