Spotkanie robocze władz rektorskich z przedstawicielami Rad Uczelni i koordynatorami zespołów ds. federalizacji UW-WUM

9 sierpnia 2019 roku, na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego miało miejsce spotkanie robocze IM Rektorów: UW - prof. Marcina Pałysa oraz WUM - prof. Mirosława Wielgosia z przedstawicielami Rad Uczelni: Przewodniczącym Rady Uczelni Uniwersytetu Warszawskiego - prof. Januszem M. Bujnickim i Wiceprzewodniczącym Rady Uczelni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - prof. Bolesławem Samolińskim oraz koordynatorami rektorskich zespołów ds. federalizacji: Dyr. Jackiem Cichockim z UW i prof. Krzysztofem J. Filipiakiem - Prorektorem ds Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju.

Uczestnicy spotkania omówili aktualne zaawansowanie procesów przygotowania federalizacji, które będzie omawiane również na zbliżających się posiedzeniach Senatów Obu Uczelni.

Materiał WUM

Fot. Michał Teperek