Spotkanie Rektora ze sportowcami

28 czerwca JM Rektor prof. Mirosław Wielgoś, spotkał się ze studentami-sportowcami, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w roku akademickim 2016/2017. Wydarzenie to zapoczątkowało tradycję corocznych spotkań, podczas których będą prezentowane i podsumowywane osiągnięcia sportowe naszych studentów.

JM Rektor pogratulował sportowcom umiejętności łączenia trudnych i wymagających studiów z pasją sportową oraz podziękował za pracę, treningi i udane starty promujące naszą Uczelnię w Polsce. Uhonorowani zostali medaliści Mistrzostw Polski Seniorów, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych (pływanie, wspinaczka, korfball, karate, koszykówka, narciarstwo, tenis, siatkówka plażowa). JM Rektor podziękowania skierował również do trenerów, którzy przyczynili się do zbudowania sportowego sukcesu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Kamilla Walczak
Biuro Prasowe WUM